Oceloplechová skříň P65

Povrchové rozvodnice typ „P“ -krytí IP 65 Povrchové rozvodnice jsou vhodné pro elektrické rozvaděče nízkého napětí určené do náročných podmínek. Svou konstrukcí vyhovuje pro prostředí základní, studené, vlhké, mokré, prašné s nehořlavým prachem a prašné s nebezpečím hořlavých prachů.

Konstrukční provedení:

Rozvodnice:

rozvodnice je vyrobena z ocelového plechu tloušťky 1,5mm , dveřní otvor je opatřen obtokovým žlábkem, na který po celým obvodu dosedá samolepící těsnění z pěnové pryže, díky tomu rozvodnice odpovídá krytí IP 65. Rozvodnice se osazuje pozinkovaným montážním panelem. Rozvodnici je možné vyrobit v provedení s otevíráním dveří vpravo nebo vlevo. U rozvodnice větší rozměrové řady je možné vyrobit dveře dvoukřídlé. Panty dveří umožňují jejich otevření do úhlu 120 stupňů. Rozvodnice se vyrábí v provedení s montážním panelem.

Povrchová úprava:

ocelová konstrukce je chráněna kvalitní povrchovou úpravou práškovou vypalovanou barvou v odstínu RAL7032 (béžová), RAL 7035 (světle šedá) nebo RAL 9003 (bílá)

Nestandartní odstíny za příplatek, standartně skladem 80 odstínů.

Povrchová úprava pro venkovní provedení:

Základní barva s vysokým podílem zinku + polyesterová barva (dle vzorníku RAL)

Dveře jsou opatřeny tříbodovým rozvorovým zámkem s možností výběru typu klíče.

Dle dodaných podkladů běžně vyrobíme rozvodnice s otvory pro osazení přístrojů ve dveřích rozváděče, nebo vývodek.

Při zadání otvorů společně s objednávkou se tato služba neúčtuje.

Rozměry:

Dle požadavků zákazníka vyrobíme rozvodnici libovolného rozměru Dodací lhůty: standardní rozměry a odstíny do 5ti pracovních dnů.