Kovovýroba

Zámečnická výroba

Zakázkové zámečnictví

  • Nabízíme možnost výroby atypických ocelových konstrukcí dle podkladů zákazníka ( zábradlí, schodišť, oceloplechových krytů a dalších stavebních konstrukcí) včetně jejich povrchové úpravy pro vnitřní i venkovní použití.
  • Naše zařízení umožňují svařování všech druhů materiálu ( el. obloukem i plamenem ), vykružování plechů a plasmové vyřezávání otvorů, kapacitní nastřelování šroubů atd.

Vysekávací lis TRUMPF TC 240 R.

Zpracováváme ocelové plechy běžných jakostí, tloušťek 0,5 – 3 mm a výchozího formátu max. 2500×1250 mm s přesností na 0,2 mm. U jiných tloušťek a jiných materiálů, dle domluvy. Samozřejmostí je zhotovování větracích a zpevňovacích prolisů, důlčíků, zemnících a jiných znaků.

Technologie této výroby vychází z možností užití několika různých nástrojů, čímž se u jednoduchých tvarů a větších sérií dosahuje zajímavých cen.

Možností jak a co vyrábět jsou neomezené, záleží jen na Vás a na vašich potřebách. Na těchto strojích zhotovujeme jak prototypy pro kusovou výrobu malých firem, až po sériovou výrobu nejrůznějších krabiček či prostřihů pro další zpracování.

Ohraňovací lis TRUMABEND V 130

Ohraňujeme plechy obvyklých jakostí a tloušťek do 3 mm. Nerezové plechy do tloušťky 2 mm. Obvyklé délky max. 2500 mm, po vzájemné konzultaci je možno při tloušťce 1 – 2 mm až do 3000 mm. obr.Trumabend.

Řídící systém je Delem DA 56 programovatelný v grafickém režimu přímo u stroje. Tento ohraňovací lis má 8 řízených os a přítlačná síla tohoto stroje je 130 tun. S tímto strojem, který má CNC řízené dorazy s automatickým výškovým přestavěním, dělené horní i spodní nástroje lze ohranit téměř každý profil dle Vašich požadavků.